کاریوپرکتیک گان 1200 نیوتن - Chiropractic Adjusting Instrument Ctlnha - 5M

کاریوپرکتیک گان 1200 نیوتن - Chiropractic Adjusting Instrument Ctlnha - 5M

54,280,000تومان
تولید کننده:Ctlnha
کد محصول: 1200N
موجودی در انبار


گزینه های در دسترس

Chiropractic Adjusting Instrument  Ctlnha 1200N

ماهیت

ابزار کایروپراکتیک گان با اعمال مقادیر اندک و هدفمند نیرو -  کمترین میزان که بیش از یک ضربه احساس نمی شود -  در قسمتی از سیستم اسکلتی عضلانی که نیاز به تنظیم دارد ، کار می کند. پس از قرار دادن ابزار بر روی بدن ، یک سری ضربه های ملایم بدون درد وارد می کند که مفاصل را به اندازه کافی جابجا می کند تا فشار عصبی را کاهش دهد یا یک هماهنگی  کوچک را که باعث مشکلات جدی تعادل می شود را اصلاح کند.

میکرو مدار پیچیده درون دستگاه به ما امکان میدهد آن را در سطوح مختلف قدرت برنامه ریزی کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که مقدار نیروی وارد شده یکنواخت باقی می ماند.

کایروپراکتیک گان یا ابزار کایروپراکت به قدری ظریف در کار است که بدن بدون فشار و مقاومت به آن اجازه می دهد تا تاثیر خود را بگذارد ، در صورتی که کار سنتی کایروپراکت بدن در مقابل درمان دستی مقاومت نشان می دهد. فقدان مقاومت عضلانی نه تنها باعث می شود که این روش موثرتر باشد ، بلکه به آن امکان می دهد سریعتر عمل کند.

در واقع  ابزار کایروپراکت میتواند یک حرکت درمانی را تا صد برابر سریعتر و کارآمد تر از یک حرکت درمانی دستی استاندارد انجام دهد.

تنظیمات مختلف دستگاه در ابزار کایروپراکت ( کایروپرکتیک گان ) به ما این امکان را میدهد که در قسمت های مختلف بدن و برای انواع مشکلات از آن استفاده کنیم .


معرفی

 ( Chiropractic Adjusting Instrument ) ساخت شرکت Ctlnha است.

این شرکت به صورت تخصصی ابزار کایروپراکت تولید کرده و در این زمینه به پیشرفت های زیادی دست پیدا کرده است. این ابزار با 1200 نیوتن قدرت یکی از قوی ترین ابزار های موجود می باشد که به کایروپراکت ها در زمینه بهبود بیمار کمک می کند.
این وسیله برای استفاده بر روی ستون فقرات و مهره ها بوده و برای مفاصل و بافت سخت به کار گرفته می شود.


امکانات

کایروپراکتیک گان یا ابزار کایروپراکت ( Chiropractic Adjusting Instrument )  Ctlnha  دارای 1200 نیوتون قدرت بوده که این قدرت از 50 تا 1200 قابل تنظیم است .
در قسمت پشتی این دستگاه ، صفحه نمایش رنگی واقع شده و  در کنار دستگاه کلید های تنظیمات دستگاه قرار دارد. کایروپراکتیک گان 1200N قادر به تنظیم سرعت ، نوع ضربه و شدت آن می باشد.
این دستگاه دارای سیستم خنک کنندگی هوا بوده که با استفاده از آن از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند.

کایروپراکتیک گان یا ابزار کایروپراکت دارای 5 سری مختلف جهت کار بر روی نقاط مختلف می باشد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب